Dywaniki samochodowe to obowiązkowe wyposażenie samochodu . W szczególności Dywaniki Samochodowe Welurowe łączą w sobie elegancję i użyteczność. Podgumowane wykładziny używane do produkcji dywaników samochodowych zapobiegają przesiąkaniu dywaników , zapewniają im sztywność.

Dywaniki samochodowe welurowe podgumowane są bardziej wytrzymałe na przetarcia - warto więc zdecydować się na droższe dywaniki które dłużej wytrzymają CZARNE / GRAFIT 180. Wyższa jakość wykładziny sprawia że dywaniki nie przyjmują brudu. Najtańsze dywaniki samochodowe wykonane z cienkiej polipropylenowej  pętelkowej wykładziny na granulacie gumowym CZARNE 59. Nieco lepiej wypadają dywaniki CZARNE /MIX 80  które są z tych samych materiałów ale wyższej grubości. Cena dywaników poliamidowych ze strzyżonym welurem na grubym podgumowaniu jest znacznie wyższa CZARNE/GRAFIT 130.

Należy pamiętać że najbardziej narażonym na zniszczenie jest dywanik kierowcy. Wybierając dywanik cienki znacznie skracamy żywotność całego kompletu. Innym celem zmiany dywaników jest dopasowanie do wnętrza tu polecamy dywaniki samochodowe  w różnych kolorach często stosowane dywaniki  BEŻOWE 150.
W swojej kolekcji posiadamy dywaniki samochodowe w kolorach : granat , popiel , czerwony  itp. Auta typu retro lub youngtimer "ubieramy" w Rypsowe dywaniki samochodowe . Producenci wyposażają auta w systemy mocowań dywaników. Nasze dywaniki samochodowe wyposażamy w odpowiednie otwory mocujące - nowością jest sprzedaż dywaników wyposażonych w RZEP w modelach BMW . Wkrótce następne modele kolory ...

W razie wątpliwości prosimy o kontakt. tel 663 025 030

Zapraszamy DYWANIKI SAMOCHODOWE ŁÓDŹ - dywanikilodz.pl

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl