Dywaniki Samochodowe Gumowe - Rodzaje .

Chcesz dobrać odpowiednie dywaniki gumowe do swojego auta proszę o kontakt.

tel 663 025 030 - Dywaniki Samochodowe Łódź - sklep@dywanikilodz.pl

Dywaniki Gumowe

Dywaniki gumowe - Dywaniki samochodowe gumowe wybierane w okresie jesienno - zimowym.

Dywanik gumowe 1cm - najbardziej klasyczne polecane przez salony samochodowe. Dywaniki mają brzeg 1cm są wyposażone w mocowania do podłogi.Spód dywaników to gumowe wypusty zapobiegające przesuwaniu.

Dywaniki gumowe korytkowe - podwyższone brzegi bardziej chronią w tapicerkę.

Dywaniki gumowe płaskie - spód kolce gumowe mocna guma.

 Porównanie. Wysokie brzegi w dywanikach korytkowych bardziej chronią tapicerkę minusem tych dywaników są śliska warstwa dolna oraz zbyt wiotkie krawędzie.

Dywaniki gumowe 1cm niższy brzeg ale sztywny zapobiega zwijaniu się w rulon dywanika przy wyjmowaniu. Plusem może okazać się większa waga dywaników.

Dywaniki gumowe płaskie mogą okazać się alternatywą dla osób którzy nie potrzebują szczególnej ochrony we wnętrzu lub w modelach gdzie trudno  dostępne są dywaniki w innych rodzajach.

Dywaniki gumowe premium możemy wybrać do modeli to których rzadko dostępne są dywaniki gumowe lub dywaniki oryginalne są w bardzo wysokiej cenie.

Dywaniki samochodowe gumowe są alternatywą dla dywaników welurowych jednak i one mają swoje minusy. Dywaniki gumowe często sprzedawane są wyłącznie w kompletach co sprawia że przy przetarciu dywanika welurowego będziemy zmuszeni kupić cały komplet nowych dywaników gumowych . To sprawia że po kilku sezonach pozostanie nam w garażu kilka zbędnych dywaników gumowych a ciągle będzie brakowało jednego dywanika kierowcy. Dywaniki gumowe mają podwyższony brzeg jednak woda nie wsiąka w dywanik i jesteśmy narażeni na podróżowanie z butami w wodzie. Kolejnym utrudnieniem jest usunięcie wody w dywanikach gumowych . Woda nie wsiąka w dywanik i przy próbie wyjęcia dywanika z auta istnieje ryzyko wylania wody do wnętrza auta. Podstawowa zaleta dywaników gumowych względem dywaników welurowych to łatwość czyszczenia i wysuszenia dywanika. Dywaniki gumowe mają taka samą liczbę zwolenników jak przeciwników - użytkownicy dywaników gumowych cenią sobie wygodę i łatwość czyszczenia. Przeciwnicy to osoby jeżdżące w eleganckich butach o ostrej podeszwie takie połączenie sprawia że dywanik gumowy łatwiej ulega przetarciu niż dywanik welurowy. Dywanik gumowy jest trudniej dostępny na sztuki a ostra podeszwa mokasynów lub kobiece szpilki niszczą dywanik i blokują się w zagłębieniach dywanika jednocześnie brudząc but. Dywaniki welurowe łatwiej znoszą takie użytkowanie - but prześlizguję sie po dywaniku.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl